Szkolenia i Coaching

Szkolenia Twarde

Dotyczą szeroko rozumianych „narzędzi” wykorzystywanych w różnych obszarach działania firmy i stanowią „rozwinięcie” obszaru szkoleń „miękkich”

Dowiedz się więcej

Szkolenia Miękkie

Dotyczą szeroko rozumianej komunikacji perswazyjnej tzn. takiej w której obydwaj rozmówcy osiągają swoje cele i mają poczucie sytuacji „win-win”. Stanowią bazę do dalszego rozwijania kompetencji w dowolnym zakresie tematycznym.

dowiedz się więcej

Coaching

Jest niezbędnym elementem każdego procesu nabywania kompetencji. W naszej pracy efektywnie posługujemy się dwoma rodzajami: coachingiem indywidualnym oraz coachingiem operacyjnym.

dowiedz się więcej

Indywidualna Współpraca

Aby dowiedzieć się szczegółów dotyczących współpracy z Peter Cook Consulting Spółka z o.o. z zakresu Szkoleń i Coachingu, zachęcamy Cię do niezobowiązującego kontaktu.

Dzięki temu dowiesz co znajduje się w naszej ofercie, na co zwracamy szczególną uwagę, dlaczego zależy nam aby współpraca była obopólnie korzystana  a co najważniejsze dowiesz się w jak dużym stopniu możemy pomóc Ci zwiększyć zyski Twojego przedsiębiorstwa, poprzez proste działania operacyjne.

A chyba o to właśnie w biznesie chodzi prawda?

Skontaktuj się!