Dostawa i płatności w sklepie Peter Cook Consulting Sp. z o.o.

Akceptujemy płatności przelewem
Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie lub usługa zostanie zrealizowana dopiero po jego opłaceniu.

Akceptujemy płatności Przelewy24.pl
Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu Przelewy24.pl. Serwis Przelewy24.pl umożliwia dokonanie płatności za pomocą szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Towar zostanie wysłany do Ciebie lub usługa zostanie zrealizowana dopiero po jego opłaceniu.

Akceptujemy płatności kartą debetową lub kredytową
Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu Przelewy24.pl. Serwis Przelewy24.pl umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty debetowej i karty kredytowej. Towar zostanie wysłany do Ciebie lub usługa zostanie zrealizowana dopiero po jego opłaceniu.

Dostawa zakupionych towarów i usług.
Zakupiony towar jest możliwy do pobrania, jeżeli jest to bilet na event lub ebook po wejściu w zakładkę Pliki do Pobrania znajdującej się w zakładce Moje Konto. Link do pobrania produktu zostanie Ci również wysłany na maila podanego przy składaniu zamówienia, po zaksięgowaniu płatności.

Zakupiona usługa jest wykonywana po skontaktowaniu się klienta z firmą Peter Cook Consulting Spółka z o.o. i ustaleniu dnia wykonania usługi, uzależnionego od wolnego terminu trenerów w firmie Peter Cook Consulting Spółka z o.o.