Strategie Rozwojowe

Schemat Strategii Rozwojowej

Koordynacja działań w procesie  tworzenia krótko i długo terminowych strategii rozwojowych organizacji Klienta, opartych o mierzalne pro wzrostowe wskaźniki, charakterystyczne dla danej zindywidualizowanej sytuacji przedsiębiorstwa.

dowiedz się wiecej

Schemat Struktury Organizacyjnej

Koordynowanie działań zmierzających do opracowania optymalnej struktury organizacyjnej firmy Klienta w ujęciu makro – schemat blokowy firmy, jak i mikro – organizacja poszczególnych działów, zdolnej do wykonywania postawionych przed nią zadań operacyjnych i osiągnięcia założonych celów strategicznych.

dowiedz się więcej

Komunikacja Wewnątrz Organizacji

Opracowanie sprawnie działających kanałów przepływu informacji w firmie, zarówno w ujęciu klasycznym – czyli komunikacja pionowa, jak i projektowym – czyli komunikacja w zespołach projektowych oraz na zewnątrz zespołów.

dowiedz się więcej

Indywidualna Współpraca

Aby dowiedzieć się szczegółów dotyczących współpracy z Peter Cook Consulting Spółka z o.o. z zakresu Strategii Rozwojowych, zachęcamy Cię do niezobowiązującego kontaktu.

Dzięki temu dowiesz co znajduje się w naszej ofercie, na co zwracamy szczególną uwagę, dlaczego zależy nam aby współpraca była obopólnie korzystana  a co najważniejsze dowiesz się w jak dużym stopniu możemy pomóc Ci zwiększyć zyski Twojego przedsiębiorstwa, poprzez proste działania operacyjne.

A chyba o to właśnie w biznesie chodzi prawda?

Skontaktuj się!