Targetowanie Najzamożniejszych Klientów

Poniższe materiały szkoleniowe zawierają w sobie połączenie 21 lat doświadczenia naszych trenerów w budowaniu strategii biznesowych z operacyjnym i młodym spojrzeniem na działania prowadzone w mediach społecznościowych. Możesz być pewny, że nie są kolejnymi poradnikami jak próbować sprzedawać produkty w internecie. Są to profesjonalnie przygotowane narzędzia, do budowania wysokiej pozycji rynkowej, które na tym poziomie były do tej pory dostępne tylko dla najwyższego szczebla menadżerów.

Co znajdziesz w eBooku?

Praktyczną wiedzę:

  • z układania strategii marketingowych ukierunkowanych na sprzedaż Twoich produktów lub usług wśród najzamożniejszych klientów;
  • jak targetować potencjalnych klientów na Facebooku;
  • jak targetować najzamożniejszych klientów poprzez Facebook Ads w Twoim mieście, kraju lub za granicą;
  • z zakresu wykorzystywania insightów konsumenckich;
  • jak zbierać dane z internetu w celu wykorzystania ich w Twoich kampaniach reklamowych;
  • jak analizować dane użytkowników zebrane przez Facebooka;
  • jak zwiększyć sprzedaż a tym samym zyski dzięki kampanią reklamowym Facebook Ads;
  • zastosowania zaawansowanych ustawień Facebook Ads do targetowania najzamożniejszych.

Zbuduj swoją przewagę z targetowanie zamożnych!

Osoby zamożne tak jak ludzie z średniej klasy bardzo często kupują w internecie. Działają tak ze względu na ilość czasu jaki mogą zaoszczędzić, a który mogą przeznaczyć na dalsze pomnażanie majątku. Ludzie zamożni działają na względnie prostych zasadach. Tworzą sobie aktywa, które “wkładają” im pieniądze do portfeli a nie pasywa, które im te pieniądze “wyjmują”. Dzięki takiemu myśleniu bardzo duże znaczenie odgrywa w ich inwestycjach zarządzanie ryzykiem oraz rachunek zysków i kosztów. Jeżeli jakiś produkt jest w stanie zmniejszyć ich koszty a w tym na przykład zmniejszyć czas wykonywania przez nich określonego działania, to zamożni ludzie bardzo chętnie kupią dany produkt, ponieważ w dalszym planie działania zmaksymalizuje to ich zysk. Dzięki temu eBookowi dowiesz się jakie produkty kupują najzamożniejsi klienci, jak układać oferty dla ludzi zamożnych, które ich zainteresują ale przede wszystkim dowiesz się jak dotrzeć do najzamożniejszych klientów poprzez Facebooka.

Dla kogo przeznaczony jest eBook?

Freelancerzy

Graficy, blogerzy, muzycy, influencerzy, każdy kto buduje swoją markę osobistą i chce zaistnieć, promować się w Social Media

Przedsiębiorcy

Właściciele małych i średnich firm, którzy chcą pozyskać nowych klientów oraz zacząć reklamować swoją markę w Social Media.

Marketingowcy

Kierownicy działów marketingowych, którzy chcą się dowiedzieć jak zacząć pozyskać „wyznawców” swojej marki na Facebooku.

Nadal nie jesteś przekonany? Sprawdź opinie!

Sprawdź wszystkie moje eBooki!

Atywne & Sprzedażowe Kampanie Reklamowe™

Dowiedz się więcej!

Strategie & Schematy Remarketingu™

Dowiedz się więcej!

Działania Marketingowe Messenger & Facebook Groups™

Wiosna 2020